תודה שהגעתם לבלוג של ד"ר אילן טל.

קורות חיים- ד"ר אילן טל 

ד"ר אילן טל - קורות חיים

ד"ר אילן טל קורות חיים

שמי ד"ר  אילן טל, ואני פסיכיאטר מומחה משנת 2002. אני מנהל את מרכז ד"ר טל, הקליניקה לתמיכה רגשית ובה מטפלים שונים המעניקים טיפול תמיכה סיוע והכוונה בכל התחומים הקשורים לעולם הרגש, בין אם בנינו לבין עצמנו ובין אם בנינו לבין אחרים. מרכז ד"ר טל הינו מרכז יוצא דופן במגוון הרב שלו, בסוגים השונים של המטפלים ומגוון הטיפולים הניתן בו. במרכז יש יחידה משפטית  העוסקת בחוות דעת ואנו מסייעים לאנשים ולבית המשפט בהחלטות הקשורות לעולם הרגשי כמו דרגת נכות נפשית. מזה זמן איננו עורכים יותר הערכות מסוגלות הורית. אישית, אני עוסק רבות בטיפול בחרדה, במתח ולחץ, ובכלל בנושאים הקשורים באיכות חיים טובה יותר עם עצמנו ועם הזולת. כמו כן אני עוסק בפסיכוגריאטריה, בהתמכרויות, בטיפול דיכאון והפרעות קשב ובפסיכיאטריה משפטית.

האני מאמין שלי מתחיל במקצועיות, וכך גם כל האנשים שעובדים עימי. החלטותינו המקצועיות, לטוב ולרע, עומדות בראש סדר העדיפיות שלנו.

כך למשל, לא נמנע או נוסיף טיפול למטופל צעיר כי הוריו לוחצים, נתנגד לטיפול שאדם מבקש, באם אנו חושבים כי הוא יזיק לו, וכן אנו מבססים את הערכותינו לבית המשפט לפי ומיטב היכולת האבחונית שלנו.

הדבר השני החשוב לי הוא הגישה. אנו מסייעים לאנשים, וזכותם לקבל את הסיוע באוירה טובה ומכבדת, עם שירות מהיר ויעיל מבחינתם.

כאשר אדם פונה אלינו לסיוע כלשהו, חשוב להתאים עבורו את התוכנית היכולה לסייע לו באופן המיטבי. בקליניקה מטפלים שונים, העובדים בגישות משלימות, ומכאן הכוח הרב של הקליניקה- היכולת להתאים לכל מטופל חבילה התפורה למידותיו. בתחום המשפטי, אנו מנסים לסייע ליחידים ולזוגות להגיע לפתרונות עם כמה שפחות התכתשויות משפטיות וכמה שפחות פגיעה זה בזה, ובעצמם.

כך אנו יכולים לתת לכל אחד- לא את הטיפול הספציפי שמטפל מסויים עורך- אלא את מה שהמטופל באמת צריך, באופן המותאם עבורו.

בבלוג תמצאו מידע על נושאים שונים, אני כותב כאן באופן חופשי ופחות מחייב. באתר המרכז קיים חומר מקצועי יותר. אם קיימת שאלה כלשהי, אשמח אם תפנו אותה אליי ואשתדל לסייע. אני מקבל בברכה את כל סוגי השאלות, כך שתרגישו חופשי.

ניתן, כדאי ומומלץ לשאול שאלות- אפשר להשאיר הודעה ב"צור קשר", למעלה. להתקשר ליפת ולהשאיר הודעה: 036413483, או לשלוח לי מייל אל [email protected] אפשר גם להשאיר הודעה באתר של הקליניקה: www.drtal.co.il

Follow Drilantal on Twitter

קטעי טלוויזיה רבים מפוזרים באתר, גם של אנשי צוות אחרים מהקליניקה. קטעים אלו יאפשרו לכם להתרשם מדוע טיפול פסיכיאטרי יכול להיות ידידותי ולא מאיים, וכיצד טיפים קטנים בנושא התנהלות פסיכולוגית טובה יכולים לשפר את איכות החיים באופן משמעותי:

קטע על: קשב וריכוז אצל מבוגרים:

למשתמשי האייפון, הסרטון לא עולה אוטומטית באפליקציה של "הפסיכיאטר", להלן קישור ישיר לסרטון ביוטיוב: קשב וריכוז



התקף חרדה:

קישור ישיר לסרטון ביוטיוב: התקף חרדה


טיפול בחרדה שקטה אך מציקה:

קישור ישיר לסרטון ביוטיוב: טיפול בחרדה שקטה


דיכאון וחרדה בקרב מתבגרים (מיכל אופיר ויזל, צוות הקליניקה):

קישור ישיר לסרטון ביוטיוב: דיכאון וחרדה במתבגרים

 


הפייסבוק של ד"ר אילן טל

האתר האישי של ד"ר אילן טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>