את יכולה לנסות את התרופה יום או יומיים לפני ולראות אם היא מרדימה. ואני מבקש להזכיר- אם יש לכם דיכאון וחרדה, יש טיפולים פסיכולוגיים שיכולים לעזור, את ממש מתארת מקרה קלאסי בו טיפול פסיכיאטרי תרופתי לדיכאון וטיפול לחרדה לא מספק וצריך גם טיפול פסיכולוגי. ויש טיפולים טובים לשניהם.

בברכה,
ד"ר אילן טל

________________________________

חרדה -

________________________________

שלום, יש לי חרדה ודיכאון קל. נוטלת פרוזאק כחודשיים וטגרטול 600 מ"ג כחודש ,לאחר תקופה של חיפוש תרופה שתתאים לי כמו: אקסל, ציפרלקס,קלונקס וכו'. אינני חשה בטוב , רעשים כמו תחבורה  מלחיצים אותי, גופי חלש, לחץ בעין, ופאניקה . אינני עובדת ויום שני יש לי ראיון עבודה לתפקיד חשוב, אני נורא מתרגשת ואיני יודעת מה לעשות. הרופא אמר לי שאני יכולה לקחת שעה לפני הראיון לוריוון או ואבן עם הפרוזאק . אני נורא מפחדת שאהיה מסטולית וחסרת ריכוז ,כי אני חלשה.  האם זה טוב?

ליצירת קשר 0504239446

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>