שלום רב
יש לי נסיון רב במקרים דומים. הסוד הוא שילוב של מגוון שיטות לטיפול בחרדה. בתוך הטיפול הפסיכולוגי צריך לשלב טיפול קוגניטיבי התנהגותי. מנהל המקרה צריך לתת מענה לפעילות והתנהגות כולל שילוב טכניקות של אימון. לשקול במקביל יוגה מסוג סו הם יחד עם מדיטציה. יש גם צורך בתרופות אבל בצורה מאד ספציפית.
בהצלחה.

בתי בת ה18 , כבר שנה ושלושה חודשים עם תחושת סחרחורת ואי שיווי משקל, כאשר כל הבדיקות תקינות, והרופאים שלה אמרו שזאת תופעה רגשית נפשית, של חרדה היינו אצל פסיכיאטור שנתן כדורים ציפרולקס אבל לא עזרו, ואז אלטרולוט שעשו רק גרוע (התחושות התגברו), לאחר חצי שנה בלי כדורים, התחושות ירדו אבל לא משמעותית, חזרנו לטיפול תרופתי בתקווה שיעזור. יש לציין שהתחושת הן רצופות וחזקות, היא הפסידה שנת לימודים בבית הספר ב י"ב. התחושות מתלוות בכאבי ראש. בפעם השניה של טיפול התרופתי ניסינו סימבלטה והיא הרגישה לא טוב, התחילה להקיא והתלוננה על כאבי ראש. חזרנו לניוירולוגים מומחים שאמרו שזאת תופעה נפשית פסיכוסומטית, כיוון שכל זה קרה בזמן בחינות בגרות של י"א , שייכו את התופעה מלחץ. השאלה שלי היא האם קיימים באמת תופעות ומדוע הם נמשכות כל כך הרבה זמן (שנה ושלושה חודשים)? מה ניתן באמת לעשות כי הטיפול התרופתי לא עוזר? האם התופעות האלו יכולים לחלוף ? הקפאנו את הגיוס של הילדה. בחינות בגרות עשתה בתוך הבית ויש בחינות שצריכה עדיין להשלים. כרגע ללא כדורים חצי שנה, הולכת לשיחות עם פסיכולוג, הפסיכיאטור שטופלה אצלו אמר שכנראה שלא צריכה לקחת תרופות מה הטיפול הכי טוב? אנחנו רוצים להפסיק לסבול..

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>