שלום רב

אני מבקש להזכיר, בעיקר בקשר לטיפול בחרדה ובמיוחד אם מגיעים לכאלה תרופות שטיפול המועדף בחרדה ודיכאון הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי, ופעמים רבות טיפול פסיכולוגי רגיל יכול להיות משולב עם טיפול קוגניטיבי התנהגותי, וזה כן עוזר. גם במקרה הזה הייתי מוסיף טיפול בשיחות.

בברכה
ד"ר אילן טל, פסיכיאטר מומחה

בת 28  נוטלת פרוזאק כחודשיים וחצי יחד עם טגרטול בעבר ניסיתי תרופות רבות  (ציפרלקס,קלונקס,איקסל וכ'ו.) יש לי חרדה ושינויים במצב הרוח,ודיכאון. יש לי עדיין חרדה איני יכולה לצאת מהבית . אני לא עובדת . אני צריכה להתחיל לעבוד בתחילת אוגוסט והרופא נתן לי תרופה שתרגיע לי את החרדות והרעידות בגוףבשם ריספונד 1 מ"ג. האם התרופה ממכרת ? לקחתי אותה יומיים ואני עייפה- האם זה קשור? האם התרופה מטפלת בפחדים ,בחנק, רעידות בגוף חולשה והתקפי חרדה? מפחדת כי ברגע שאפסיק  החרדות תחזורנה לי . תודה .

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותימצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>