שלום רב

הייתי שוקל כל מה שאפשר, כולל ניסיון  עם ריטלין במקרים קשים. הייתי מתמיד בטיפול הקוגניטיבי התנהגותי, ולדעתי כדאי להוסיף טיפול פסיכולוגי משולב עם אימון אישי.

בברכה,

ד"ר אילן טל, פסיכיאטר מומחה

________________________________________

זייבן / וולבוטרין וריטלין ביחד?

_________

ד"ר, אני סובלת מדכאונות קשים רוב חיי (בת 29), ניסיתי כמה וכמה תרופות פסיכיאטריות אפילו תרופות מהדור היותר ישן (פרימוניל). כרגע אני עם פקסור אבל כל השנים הדכאונות תמיד חזרו ולמעשה אף אחת מהתרופות לא עזרה.  סובלת גם מהפרעות קשב וריכוז ושמתי לב שריטלין משפר לי את מצב הרוח. הבנתי שזייבן / וולבוטרין פועלות גם על הדופמין כמו ריטלין.  האם למישהי במצבי היית שוקל להחליף את האפקסור בתרופה מהרשימה ? אני מיואשת … במקביל אני בטיפול קוגניטיבי אבל זה עוזר חלקית .

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>