שלום רב

לצערי אכן קנביס עשוי לעורר חרדה ובשימוש ארוך טווח גם דיכאון. לכן חלק מהנוטלים אותו לכאבים לא תמיד נהנים ממנו בשימוש ארוך. רשמית, אין נהוג לערבב עם תרופות נגד דיכאון מעשית יש הנוטלים שניהם יחדיו כי אין בררה. אגב בפסיכיאטריה יש הנוטלים קנביס אך לא רפואי לטיפול בהפרעות קשב וריכוז ויש כאלה שזה מוריד להם את האי שקט. אך שוב בשמוש ארוך וקבוע יכול להגרם דיכאון.

בברכה
ד"ר אילן טל
________________________________________
פיברומיאלגיה
________________________________________
שלום, לאחר כשלונם של טיפוליים רבים הוצע לי טיפול של קנאביס רפואי כדי להקל על הכאבים הרבים והחזקים. אני חוששת מהתגברות של חרדה (לא קיצוני) ומתח נפשי שיש לי מעבר לפיברומיאלגיה. האם פחדי הגיוניים? האם ניתן לשלב יחד עם הקנביס תרופות נגד דיכאון?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>