לטיפול בחרדה בעזרת פריזמה הייתי עוד ממתין כי לפריזמה לוקח זמן, או מתייעץ עם הפסיכיאטר המטפל בגלל תופעות הלוואי, ומוסיף טיפול קוגניטיבי התנהגותי!!

בברכה

ד"ר אילן טל

התחלת טיפול בפריזמה זקוק לעזרה

שלום ד"ר. אני בן 23 ומגיל 16 אני סובל מהתקפי חרדה קשים ודיכאון, הייתי מטופל מאז בסרוקסט הכדור עזר לי פלאים לקחתי אותו שנה והפסקתי וכל פעם החרדה הייתה חוזרת והייתי מתחיל לקחת שנה ומפסיק שנה ככה זה עד היום שנה לוקח שנה מפסיק היו לי 5 הפסקות מאז שכל הפסקה הייתה שנה עכשיו החרדות חזרו . התחלתי לקחת סרוקסט אחרי שבועיים התחלתי להרגיש טוב חזרתי לעצמי אבל הפגיעה ביכולת ליגמור ביחסיי מין הרגה אותי אני לא מצליח ליגמור בכלל. הייתי אצל רופא פסיכאטר הוא נתן לי פריזמה אני לוקח אותו שבועיים, התחלתי במינון רבע 4 ימים, חצי כדור 5 ימים, ואז התחלתי בכדור שלם מאז אני כבר 6 ימים בכדור שלם והחרדות אצלי התחילו לעלות: זעה בגוף,וידיים קרות, חום בגוף. שילשולים.בחילות קלות. חוסר תאבון, דפיקות לב,היתכווציות שרירים .אי שקט ,וצורך ליברוח מהבית, קושי במתן שתן,והיתרגשות מוגברת,בתופעות אלו אני לוקח אלפרוקס וזה עוזר לי להירגע והשאלה שלי היא שאני מפחד שהפריזמה לא טובה לי ולא מתאימה לי ואני לא רוצה לקחת את זה סתם כי ההרגשה שלי לא טובה לגביי התרופה. רציתי לדעת את תשובתך לגביי זה האם להמשיך או לחזור לסרוקסט ולחיות עם חיסרון או לגשת לתרופה אחרת? תודה מראש.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותימצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>