בהמשך לפוסט על טיפול פסיכיאטרי- האם ללכת לפסיכיאטר פרטי או פסיכיאטר ציבורי- יש הבדל בין קופות החולים מבחינת הטיפול הפסיכיאטרי שלהן. בלאומית למשל כבר יש שוב פסיכיאטרים, במאוחדת יש פסיכיאטרים בסניפים, במכבי יש פסיכיאטרים עצמאיים, ובכללית שירותי הפסיכיאטריה תלויים באזור הגאוגרפי. סך הכל לקראת הרפורמה בפסיכיאטריה, יש קופות מוכנות יותר ויש קופות שמוכנות פחות.

דבר נוסף- בדרך כלל מרכז של פסיכיאטר פרטי מעוצב בנוחות ונותן הרגשה נעימה ומוקדפת כאשר מגיעים, יש גם לרוב מזכירה אדיבה… במרפאות הציבוריות המראה שונה, והמזכירות עסוקות יותר.

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

3 Responses to פסיכיאטר פרטי או פסיכיאטר בקופה- המשך

 1. מאת Dr. Ilan Tal:

  שי שלום רב ותודה על פנייתך.
  תמיד, טרם תחילת טיפול יש לעשות הערכה טובה ולהתאים הטיפול לפציינט, וכך להמנע כמה שאפשר מטיפולים שנמשכים זמן רב עם תועלת נמוכה. יש לעשות זאת בוודאי לאחר שטיפול תרופתי (במינון גבוה!) נכשל.
  יש כמה אפשרויות טיפוליות, תרופתיות ואחרות (טיפול קוגניטיבי התנהגותי).
  תוכל לפנות אלי, במידה ותחפוץ בכך, הפרטים מופיעים בקישור בעמוד הראשון תחת אודות ד"ר טל או אודות מרכז ד"ר טל.
  בהצלחה!

 2. מאת שי:

  הנני גבר כבן 50 ,
  הנני מטופל בציפרלקס ע"י רופא המשפחה שלי בקופת החולים ,
  אשר נתן לי מינון של 20 מג' ביום , כבר מספר חודשים והדבר לא עוזר.
  הנני סובל מדיכאון תחושה כללית לא טובה עקב לחצים שונים של החיים, חוסר תיאבון שינה מרובה וכו'….
  הטיפול לא עוזר לי מזה חודשים , אינני יודע מה בדיוק לעשות ולמי לפנות . רופא המשפחה אינו נותן לי טיפול מתאים כי מניח שזה הוא לא התחום שלו.

  אודה על עזרה ממך ואיך לקבל טיפול מתאים ? איך ניתן להגיע לפגישת טיפול אצלך (הפרוצדורה של קביעת תור לנושא בעייתית לי מעט) אודה מאוד התגובה מהירה. תודה.

 3. מאת סיגל:

  שלום, רציתי לדעת מהו תעריף טפולי ממוצא אצל פסיכיאטר פרטי וכמה עולה דרך קופת חולים? האם המידע שנאסף בקופת חולים (אם אני באה דרכה) יכול לפגוע במטופל?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>