מבחינת יעילות אין הבדל משמעותי, אבל אכן מעייף ומעלה משקל, בכל אופן הייתי שוקל לנסול לשנות שעת נטילה או לחלק, ואם אין בררה לטול משהו קל לשינה בלילה.

בברכה,

ד"ר אילן טל
________________________________________
רציתי לדעת האם סרוקסאט הוא תרופה יותר חזקה לדיכאון מג'ורי מאשר ציפרלקס? סרוקסאט עוזר לי להרגיש פחות מדוכאת ופחות מחשבות כפייתיות אבל מרגישה רדומה רוב שעות היום ובלילה מתעוררת כל שעתיים בערך. האם עליי להשלים עם זה ? (כי שום תרופה לא עזרה לי עד כה ניסיתי לוסטרל, ציפרלקס וולבוטרין ופבוקסיל) מאד מעריכה את תשובותיך ובכלל כל הכבוד לכולכם. תודה.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>