איזה פסיכולוג כדאי לבחור ואיך מוצאים פסיכולוג טוב??

שאלה מצוינת. אני בעצמי מכיר פסיכולוגים רבים ומרביתם עובדים בקליניקה בודדת. אבל כאשר אדם חדש לתחום הטיפולי אך מחפש טיפול, יש יתרונות בפניה לקליניקה בה יש מספר מטפלים:

1. בקליניקה שלנו, הפסיכולוגים מוכרים לי באופן אישי, ואני בטוח שמדובר באנשים טובים, שיודעים לעשות טיפול פסיכולוגי בצורה מצוינת. לאדם שלא מכיר את התחום זה חוסך ללכת לאדם שהוא לא מכיר או לא בטוח בו.

2. בקליניקה אנחנו מתאימים את  הטיפול לאדם… אם מגיעים למטפל או מאמן שיודע לעשות רק דבר אחד, זה מה שתקבל… ומה אם מתאים לך טיפול אחר? פה היתרון הגדול של הקליניקה, כי הפסיכולוג שלנו יפנה אותך לפסיכולוג היושב בחדר הסמוך, זה שיש לו ניסיון בטיפול במה שיש לך בדיוק. כך מגיעים לתוצאות טובות כמה שיותר.

3. מכיון שמדובר בקליניקה של כמה פסיכולוגים, יש הקפדה על דיסקרטיות ואנונימיות, וכמובן שמירה על כבודו ועל החיסיון הרפואי של כל אדם.

4. הרוב המוחלט של האנשים שפנו אלינו, מרוצים, אנחנו גם שומרים על רמה מקצועית גבוהה וגם חשוב לנו שהפונה יחוש שיפור ויהיה מרוצה ממה שקיבל אצלנו!

5. אנשי המקצוע מפרים זה את האחר, גם בתחומי הידע שלהם, גם בגישה הטיפולית, גם בישיבות צוות משותפות ועוד. למשל-פסיכולוג ופסיכיאטר לעיתים רואים דברים אחרת, והדיון בינהם מקדם את המטופל ומאפשר לראות עוד נקודות מבט.

בקיצור- את אתם מעוניינים בטיפול פסיכולוגי, צרו עימי קשר ואנסה למצא לכם את המטפל המתאים בשבילכם.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

5 Responses to למצוא פסיכולוג טוב

  1. מאת לחוצה:

    הפסיכולוגית ענבל חזקיה מהקליניקה שלך היא אשה מקסימה. עזרה לי להיות לא ביישנית ולהתקדם בחיים. פסיכולוגית מצויינת

  2. [...] את אישורו של המטופל כדי לדבר עם מי שמטפל בו (פסיכיאטר, פסיכולוג וכיוב') ולהתייעץ [...]

  3. [...] כל, חשוב לזכור שיש טיפולים פסיכולוגים שונים שמכוונים לנושאים שונים- למשל לבעיות בין אישיות, [...]

  4. מאת חרדה:

    [...] מהחרדה. עם זאת, אם אדם מעוניין להתגבר על החרדה שלו, טיפול פסיכולוגי יעזור לו לפתור את הבעיה ללא תרופה, רגילה או [...]

  5. [...] מומחה, טיפול בחרדה, טיפול פסיכולוגי טיפול [...]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>