אני שב ומזכיר- הטיפול בחרדה הוא לא תרופתי בהכרח, לכו לפסיכיאטר שיודע לעשות גם טיפול קוגניטיבי התנהגותי. אם מדובר רק בתרופות יתכן ויעברו שבועות עד לאיזון. גם סימבלתא טובה, אבל מציע שוב שלא תתרכזו רק בתרופות.

מעבר בין כדורים

בעלי מטופל בסרוקסט 10 שנים בשל חרדה (20-30 מ"ג ביום). שנים ידענו עליות ומורדות ותקופות לחוצות יותר ופחות. ממש לאחרונה ניסינו להחליף את הטיפול ללוסטרל (בעצת פסיכיאטר) בגללתופעת הלוואי של פגיעה בחשק המיני ורצון בילד נוסף . הניסיון נכשל בעיקר בשל תופעות לוואי  במעבר בין הכדורים ולאחר מספר ימים,  הוא חזר לסרוקסט.  כמה זמן להערכתך נדרש לחזור לאיזון  ? האם כדאי להעלות את המינון חזרה ל-30 ואולי יותר ?  האם לאחר שהמצב יתייצב כדאי לנסות סימבלטה  ?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>