יתכן שכאב הראש נגרם מהתרופה אך גם יתכן כי מדובר דווקא בסימנים של חרדה. התייעץ עם הפסיכיאטר המטפל לגבי התרופה וכן לבחינת אפשרויות לטיפול בחרדה

שלום רב 4 שנים אני נוטל פאקסט כדור ליום ,אני מרגיש כאב ראש חד בצד הימני של הראש , ולפעמים בכל הראש, הלכתי לנוירולוג ולאחר צילום ובדיקה נאמר לי שהכל תקין, האם כאב הראש יכול להגרם עקב שימוש בתרופה או בגלל עודף סרוטונין. תודה

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>