שלום רב,
אמנם לויאפקס השפעה על נוראדרנלין אך גם על סרטונין אשר מפחית חרדה. ישנה חרדה מסוימת הנקראת הפרעת חרדה כללית, לה אפילו עדיף (כנראה) לתת תרופה המשפיעה על שני החומרים (כמו ויאפקס במינון גבוה או סימבלתא). ושוב אני מזכיר על טיפול קוגניטיבי התנהגותי (והכי טוב לטעמי כשהוא משולב בטיפול רגשי)
בברכה,

ד"ר אילן טל

ויפאקס

שלום.האם התרופה ויפאקס XR מתאימה לטיפול בחרדה? הרי היא משפיעה על הנורארנלין שמגביר דפיקות לב,לחץ דם ועירנות סימפטומים שגם כך מוגברים בעת חרדה.אם כך מדוע רושמים את התרופה נגד חרדה גם ללא דיכאון?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>