לפעמים אנשים מגיעים עם בעיות שברור שהמקור שלהן הוא פסיכולוגי, ומספרים כיצד הם היו כבר בטיפול אבל הם לא התחברו למטפל או שלא הבינו מה עושים בטיפול או שהמטפל שתק או שזה לא בשבילם וכולי.

ראשית, אם הבעיה היא פסיכולוגית בבסיסה, אפשר לקחת תרופות אבל אז שוב נפגשים עם הבעיות הפסיכולוגיות בסיבוב הבא. כלומר, כאשר הבעיות קשורות במקור לבטחון עצמי, קשיים בקשר וכולי, גם אם טיפול קודם לא הצליח יש מקום לנסות שוב.

אגב, טיפול קודם לא מוצלח לא אומר כלום. יש כל מיני סוגי מטפלים ואנשים, והרבה פעמים דווקא בניסיון שני או שלישי נוצר חיבור טוב. לפעמים החיבור נוצר דווקא בטיפול פסיכולוגי אצל פסיכיאטר או עובד סוצילאי דווקא.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Join the forum discussion on this post - (1) הודעות
Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>