אתה מתאר בעיקר התנהגות התמכרותית, חפש פסיכיאטר שתרגיש איתו נוח יותר ושיש סביבו אנשי מקצוע מתחומים שונים אשר יכולים לתת מענה כוללני לבעיה שאתה מתאר.
בברכה,

ד"ר אילן טל

עזרה דחופה
מחבר:
דויד

________________________________________
אני מתנצל, אני מבקש עזרה ועיצה דחופה. הענין הוא, אני לא מצליח להתגבר על דחפיי היצריים בכוחות עצמי ואני כל כמה זמן מקיים יחסים לא מוגנים וזה סכנה ממש. אני לא יודע איך לפנות לפסיכיאטר להגיד לו. בעבר שיתפתי את הרופא, והוא 'הפציץ' אותי בתרופות, אנטיומין ואפילו ארמוקור [שנותנים לפדופילים]. אבל גם אז היו פעמים שהיצר גבר, ובכלל התרופות האלו רק עשו אותי אמפונטט וישנתי רוב הזמן ובדכאון. מה עושים? אני בצרה חמורה. אנא עזרו לי, איך אני יכול לשתף את הרופא.

תאריך: 16/11/2010 שעה: 15:21

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>