מה קורה כאשר אתם מתלבטים בלי סוף בין אם לבחור במפלגה X או Y….? למעשה זה סוג של חרדה. בין אם שמתם לזה לב או לא, בסוף זה טוחן לכם את המוח ולא מביא תועלת, לפעמים יש כאב ראש מזה… ממש כמו במקרים של דאגנות יתר. לפעמים אפילו יש סימנים גופניים.

טוב… אז חשוב לזכור שאם מתלבטים, סימן שאין הבדל גדול בין האפשרויות, למרות מה שנדמה לכאורה. זה אגב קשור בעקיפין לבלוג כי אם אתם אצל פסיכיאטר שעושה טיפול בחרדה בשיטה קוגניטיבית התנהגותית, אז אתם אמורים לטפל גם בנושא הזה- מחשבות של הטלת ספק. אגב, הביטו גם בכתבה על OCD שקשורה לזה.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

One Response to חרדת בחירות?? יש דבר כזה!

  1. מאת מוני:

    מרתק! לא חשבתי על זה כך. למרות שלי ברור מה אני מצביע….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>