בחרדה יש כמה דרכים לטפל, השתיים הנפוצות הינן: תרופות ופסיכותרפיה. חלק גדול מהסובלים והמבקשים טיפול בחרדה זקוק לפסיכותרפיה, בין אם דינמית או קוגנטיבי התנהגותית. הדרישה לטיפול כלשהו עצומה. בגלל המחסור של מטפלים מוסמכים אשר יכולים גם להעניק טיפול קוגניטיבי התנהגותי ראוי, ובמידת הצורך גם להתייחס לעולמו הרגשי של המטופל, ובגלל הקלות היחסית במתן תרופות, רוב הסובלים נוטים בסופו של דבר לקבל תרופות מפסיכיאטר מומחה או מרופא המשפחה.

לתרופה עלולות להיות תופעות לוואי, למרות שלעיתים אין בררה אלא ליטול תרופה בכדי להחלים מהחרדה. עם זאת, אם אדם מעוניין להתגבר על החרדה שלו, טיפול פסיכולוגי יעזור לו לפתור את הבעיה ללא תרופה, רגילה או הומאופטית.

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>