התופעה של חום בגוף יכולה להופיע. היא אינה שכיחה, בוודאי בירידה כה הדרגתית. הייתי ממליץ על שיחה עם הפסיכיאטר המטפל, יתכן גם שמדובר בחרדה ויידרש טיפול בחרדה.

בברכה,
ד"ר אילן טל

__
________________________________

שלום האם הפסקת SSRI גורמת לחום בגוף עליון? מה לעשות? הפסקתי סרנדה, מ100 מג ל75 לשבוע, אחכ 50  לשבוע ואחכ הפסקתי. מזה כמה ימים אני מרגיש חום בפלג גוף גוף עליון, חזה, כתפיים  וצוואר. מדדתי חום -לא היה חום. האם מוכרת התופעה? זה קשור להפסקת סרנדה ? תוך כמה זמן יחלוף? מה ניתן לעשות?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>