לא חייב לגרום לעצירות, ואם זה אכן נגרם מהתרופה זה יכול לחלוף, אבל לא חייב.

עוד שאלה בנושא…
________________________________________
האם וולבוטרין חייב כחלק מתופעות הלוואי שלו לגרום לעצירות לכל מטופל,או שזה אינדיבידואלי.אם כבר נגרמת עצירות כחלק מתופעות הלוואי;אז – האם זו תופעה,אשר חולפת עם הזמן (זמן ההסתגלות לתרופה);במידה וכן – כמה תוך כמה זמן? בתודה רבה מאוד מראש…

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>