שאלות רבות. לתרופה אין תחליף והיא בביטוחים המשלימים של הקופות. לא ארחיב לגבי תופעות הלוואי והפעילות- כדאי לברר עם הרופא הפסיכיאטר. הייתי נזהר במתן מקביל עם אפקסור.

לגבי מידע על התרופה כנס לאתר משרד הבריאות אגף הרוקחות

או לקרא את העלון לרופא ממשרד הבריאות

אתר משרד הבריאות

________________________________

שלום רב, האם נכון שוולבוטרין XR, ישנה בישראל- איך זה שעדיין היא לא בתוך סל הבריאות? מהן תופעות הלוואי שלה, תוך כמה זמן מקס' עד שהגוף מסתגל לתרופה זו האם יש לה תחליפים גנריים – .האם ניתן לשלבה בטיפול,כאוגמנטציה ביחד עם אפקסור XR? 5האם יעילותה של תרופה זו,הוכחה כבר בספרות המקצועית? בתודה רבה  מראש.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>