יש להזהר עימן עקב פעילות משותפת דרך חומרים דומים, אין מניעה- תלוי במינון, ופעמים רבות וולבוטרין ניתן כתוספת- אבל תחת השגחה של הפסיכיאטר המטפל

בברכה,

ד"ר אילן טל

.

לד"ר טל;ואיפקס בשילוב וולבוטרין?!

שלום רב, האם יש מניעה בנטילת שני כדורים אילו ביחד? – ומדוע יש להיזהר,בעת נטילת שני כדורים אילו ביחד? בתודה רבה מאוד מראש… איתן.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

2 Responses to ואיפקס בשילוב וולבוטרין?!

 1. מאת ערן:

  שלום
  אני בן 26 וסובל מדיכאון עמיד לתרופות. במשך כ10 שנים לקחתי סרוקסט במינון נמוך בעקבות הבחנות שגויות של פסיכיאטרים שונים. סבלתי מדיכאון וחרדה חברתית מגיל צעיר מאוד ומאחר שהבנתי שהסרוקסט לא עוזר לי מספיק החלטתי לפנות לפסיכיאטר על מנת לנסות למצוא פתרון לבעיה שלי או לפחות לשפר את איכות החיים שלי. זה היה לפני כמעט שנה ובה ניסיתי תרופות שונות שלא עזרו לי. בסופו של דבר האופציה היחידה שנשארה לי היא ect אבל התגלה לי שבארץ הליך כזה דורש אישפוז ראשוני של כמה ימים במחלקה פסיכיאטרית, דבר שיכול לעשות לי נזק בעצמו ואינו בא בחשבון.
  נשארתי במצב יותר גרוע ממה שהייתי כשהתחלתי את הניסיונות וכרגע נגמרו לי האופציות. אני גם בטיפול פסיכולוגי אבל גם הוא לא ממש עוזר. אני נואש. במצבי הנוכחי אני בקושי מסוגל לצאת מהבית, לא מסוגל לפרנס את עצמי או ליצור קשרים עם אנשים.

  בין התרופות שניסיתי:סרנדה, ויפאקס, וולבוטרין, נרדיל וליתיום

  האם יש טיפול שאני לא מודע אליו? מה עושה אדם במצבי?ֿֿ

  תודה

  • מאת Dr. Ilan Tal:

   ערן שלום.
   קשה לקבוע בלי לבדוק. הייתי שוקל טיפול קוגניטיבי התנהגותי או tms או תוספת אביליפיי או תוספת אחרת, וכמובן אופק שיקומי. בקיצור, צריך הערכה מקיפה כדי לתת מענה הולם.
   בברכה
   דר אילן טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>