שלום רב
כמי שגם עוסק באימון ובקשר בין אימון עיסקי אישי, פסיכיאטריה, ופסיכולוגיה, אכן ענין זה לא יעבור עם אימון. גם לא עם תרופות. הטיפול המתאים הוא טיפול פסיכולוגי. בהצלחה.
דר אילן טל

בת 30, סובלת מהתפרצויות בכי. ההתפרצויות לא ספונטניות, רק במידה שמישהו מתעמת איתי בצורה יותר קשה מהמקובל עד כדי כל שהוא גורם לי להרים את הקול, אז אני מיד מתחילה להתייפח ולאבד שליטה, על סף התמוטטות. ניסיתי אימונים שונים להתמודדות עם מצבים דומים כאלו אך הדמעות בלתי נשלטות זה מתסכל מאוד כיוון שזה מסגיראותי כמי שנפגעה משמעותית. הבעיה מוכרת ? ומה התרופות עבורה?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>