התמכרות לתרופות היא אכן בעיה קשה ויש למנוע אותה בכל מחיר כאשר מטפלים באנשים. ספציפית לגבי השאלה שהעלת, לא בטוח שאוכל ברשת לייעץ כך מה ליטול. מה שכן- בהחלט לא הייתי מסתפק רק בתרופות! טיפול בחרדה על ידי שיחות מניסיוני גם מסייע במקרים כאלה.

שלום , אני כשמונה שנים סובל מחרדה עם סימפטומים גופניים שונים. בשנה שעברה לקחתי כ 8 חודשים סימבלטה עם בנזודיזאפינים בעת הצורך ועד לפני חצי שנה לקחתי ציפראלקס 10 מ"ג יחד עם בנזודיזאפינים שלהם פיתחתי התרגלות ואפילו התמכרות. בחצי שנה האחרונה אני משתמש רק בתרופות מסוג בנזודיזאפינים (לוריוואן וקלונקס)להם לצערי גם התמכרתי המינון של הקלונקס הוא עד 1 מ"ג. אני סובל מכאבי פרקים, קפיצות עישוני העיין , חנק , בחילות וכאבי ראש ואף מעייפות. הסימפטומים הנ"ל מורגשים גם כאשר אני לוקח את "התרופה". ברצוני למנוע את ההתמכרות והפסיכיאטר שלי הציע לחזור לציפראלקס. האם הציפראלס יעזור לגמילה מהקלונקס?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>