יכול להיות שלסרוקסאט יש תסמונת גמילה- צריך לרדת הרבה יותר לאט, עוד הייתי בודק מה קורה בחיים חוץ מזה והאם הירידה בתרופות גם מעלה חששות.
עקרונית, אם שתי הבעיות הללו נפתרות- אין סיבה שלא תפסיק ליטול תרופות. מקווה שהשיפור ימשך.
בברכה,

ד"ר אילן טל

ייעוץ בבקשה

________________________________________
שלום רב במהלך השנים האחרונות אני נוטל סרוקסט פאקסאט ולפני כשנה בערך הן הפסיקו לעזור ואחרי נסיון של תרופה אחרת סרטראלין שלא צלח הפסיכיאטר שלי החזיר אותי לסרוקסט 20 מ"ג והןסיף לי וולבוטרין 150מ"ג שגם לא עזרו אז ירדתי ל10 מ"ג פאקסט ו 300 מ"ג וולבוטרין שגם לא כל כך עזרו לי ולכן התחלתי לצרוך אומגה 3 אחרי התייעצות עם נטורופט תזונאי וכו' וזה באמת עוזר, אבל הבעיה שקיימת כרגע היא כאבים חזקים כמעט בכל האזור של הראש שלא נותנים מנוחה רציתי לדעת ממה הכאבים יכולים לנבוע אני כמעט בטוח שזה מההורדה של הפאקסט אחרי כל כך הרבה שנים ומה אפשר לעשות כדי להוריד את הפאקסט לגמרי כי אני יודע בוודאות שהגוף שלי מכור אליו.(הרופא שלי ניסה בהתחלה להוריד אותי ממנו לגמרי ואז לעבור לוולבוטרין ומ 40 מ"ג ירדתי 10 כל שבוע עד שנשארתי עם 10 מ"ג בגוף והתוצאה הייתה שמצאתי את עצמי במיון כי הרגשתי נורא!!!!) אני קצת אובד עצות כי שאלתי את הרופא שלי מה לעשות ושיש לי כאבים בראש והוא אומר לי קח לוריבן כמה ימים אבל אני לא רוצה להוסיף עוד כדורים בבקשה צריך המלצה מה לעשות תודה רבה
תאריך: 13/11/2010 שעה: 21:08

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>