אני מבין את הצורך אך קחי בחשבון שלפסיכיאטר בקופת החולים פשוט אין מספיק זמן, פסיכיאטר שעושה גם טיפולים בשיחות ניתן למצא באופן פרטי בעיקר… מצטער. יש כמה פסיכיאטרים טובים שעורכים טיפולים כאלה.
לגבי התורשה- קשה מאד לדעת מבלי לקבל מידע מלא אודותיך.

בהצלחה…

המלצה דחופה והקשר בין אפילפסיה למחלה נפשית

________________________________________
שלום וערב טוב! זה די ארוך אז סליחה מראש.. אימי ביצעה ניסיון התאבדות לפני קצת יותר מחצי שנה, התאשפזה בגהה ושוחררה לאחר 3 חודשים בערך כשהיא מאובחנת עם דיכאון זמני, אך אני בטוחה שלא בזה מדובר כי זה כבר מצב של שנים והוא רק החמיר לא משהו חדש. להערכתי שוחררה מהר כי אינה מדברת יותר מדי עם אנשי המקצוע ומסוגלת להראות חזות של אדם בריא ביחס לשאר המאושפזים (ובנוסף הלחץ לפנות מקום מצד המחלקה). אני מטופלת אצל עובדת סוציאלית שמכירה אותי טוב מאוד כבר מספר שנים ומכירה גם את אימי, לאחר התייעצות עימה ולאחר מחקר מקיף באינטרנט אני משוכנעת שמדובר בהפרעת אישיות גבולית שכן כל התסמינים מתאימים. הפסיכולוגית שלה מכירה אותה כבר שנים ואמרה לה שאינה מסוגלת לתת לה את הטיפול הרצוי לבדה ושהיא צריכה לפנות גם לפסיכיאטר. המצב השתפר לאחר האישפוז אך מאז לא המשיכה ללכת לטיפול רציף ועכשיו המצב שוב הדרדר ובצורה דרסטית- דיכאון וחרדה בלתי פוסקת. בנוסף הרגישה שהתרופות שנתנו לה לא עושות לה טוב ומחליפה כדורים על דעת עצמה! המצב הכספי אינו מאפשר ללכת למטפל פרטי והיא לא מוכנה ללכת למטפל בקופת חולים ללא המלצה. האם יש פסיכיאטר שניתן לנהל איתו גם שיחות ולא רק לשם התאמת תרופות? אם ידוע לכם על מטפל כזה בקופת חולים מכבי אשמח לקבל המלצה בדחיפות. בנוסף בגיל 18 אובחנתי כחולת אפילפסיה (לפני כ 3 שנים), מאחר ואין הרבה תמיכה מבני המשפחה במצבה של אימי אני נושאת את העומס והלחץ תוך כדי כך עולה החשש והתהייה האם יש כאן גורם תורשתי? האם עלול להתפרץ אצלי מצב נפשי שכזה או דומה בעתיד?? שוב מבקשת המלצה למטפל בשבילה והאם יש משהו מידי שאוכל לעשות על מנת להרגיע קצת את הרוחות? תודה רבה רבה!!!

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםהתמוטטות נפשיתריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>