שלום רב

נראה כי כאן הרבה חרדה בסיפור. חרדה בהחלט גורמת לכל מה שאתה מתאר. לא הייתי מסתפק בטיפול תרופתי, אולי טיפול בחרדה מסוג קוגניטיבי התנהגותי (CBT)או טיפול פסיכולוגי. השיפור עם תרופות קורה אחרי חודש לפחות. יש אכן אנשים שרגישים לתרופות או נבהלים מעצם הנטילה.

האם מדובר בבחרדה? לפני כחודשיים התחלתי להרגיש סימפטומים שכללו: חולשה בארבעת הגפיים , עייפות לפרקים, סחרחורות, דפיקות לב חזקות המרעידות את כל הגוף, רעד בידיים, שרירים תפוסים וכואבים, קיבה עצבנית . התסמינים באים והולכים כל פעם יש סימפטום אחר שדומיננטי ואני מרגיש ממש רע פיזית חודשיים (אני יכול להרגיש יומיים בסדר , יום אחד להיות עייף, יום אחר עם כאבי שרירים . פיתחתי פחד שיש לי מחלה דוגמת ALS כל היום באינטרנט על מנת לאבחן את עצמי. בדיקות דם מקיפות תקינות , צילום חזה תקין, נבדקתי אצל נוירולוג פעמיים והבדיקה הנוירלוגית תקינה אך שלח אותי לבדיקת EMG לפני כשבוע התחלתי לקחת פקסט 20 מ"ג כדור ליום ובינתיים נראה שאני רק מרגיש רע יותר (חרד, חולשה קשה , רעד ). מאז ומתמ יד אני טיפוס לחוץ ודאגן אבל מעולם לא חוויתי תקופה של תחושות פיזיות מהסוג הזה. האם יכול להיות שכל הסיפור הפיזי נובע מחרדה? האם חרדה יכולה לגרום לכאלה תופעות פיזיות? . האם זה שאני מרגיש רע מאז תחילת הטיפול בפקסט מעיד על סיכויי ההצלחה של התרופה בהמשך . האם יכול להיות שההחמרה היא תופעת לוואי של הפקסט האם זה אמור לחלוף או להחליף תרופה אצל הפסיכיאטר כבר עכשיו?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>