הייתי ממליץ לבדוק שאין כאן חרדה חברתית או הפרעת קשב וריכוז, ואם יש לטפל בהתאם, בהחלט הייתי פונה לפסיכיאטר המכיר טיפול בחרדה לתחום זה.

גבר בן 30 שניסה ללמוד באוניברסיטה ובמכללה אך לא הצליח להתרכז. סיים תיכון עם בגרות מלאה בממוצע טוב. בעל כישורים חברתיים נמוכים מאד, לא יוזם דבר ועדיין לא הייתה חברה למרות שנראה טוב. חווה דכאון מתמשך, בטיפול של שיחות 5 שנים עם עליות ומורדות ללא עזרה עד לפני ארבעה חודשים טופל שנתיים בציפרלקס, ששיפר אך לא פתר את בעיות הריכוז, לא הצליח לסיים תואר בשום תחום למרות שיש לו קליטה מהירה. מה הטיפול הטוב כדי לשלבו בחיים בריאים?

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>