מריבה בין בני זוג יכולה להביא אותם או לטיפול זוגי או לגישור, בין אם הגישור נעשה על ידי מגשר ובין אם הגישור נעשה על ידי חבר.

ההבדל בין גישור לטיפול זוגי נעוץ בכך שלטיפול זוגי באים עם בעיה שאינה בעלת פתרון זמני או קצר מועד, וכאשר ברור שמאחורי הבעיה הקטנה מסתתרים רגשות רבים, חלקם חבויים וחלקם גלויים לעין. רגשות אלו יכולים להיות רבים ומגוונים ומופנים לא רק כלפי בן או בת הזוג אלא גם כלפי בני המשפחה המורחבת. כמו כן קיימים רגשות שקשורים גם לטיפול בילדים, לזמן המושקע בעבודה או בבית, לכסף, ועוד.

כאשר חשים שבעיה היא עמוקה יותר ומשמעותית יותר, כדאי לברר אותה בטיפול זוגי. טיפול זוגי לרוב, אגב, נעשה על ידי פסיכולוג או עובד סוציאלי ולא על ידי פסיכיאטר.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>