באופן עקרוני, פסיכיאטר, תלוי באיזו ועדה מדובר או שמדובר בבית משפט?

עברתי בדיקות נוירופסיכולוגיות

אחרי פגיעת ראש. נמצא כי פגיעה קוגנטיבית. עכשיו לגבי קביעת נכות האם נכות כזו צריכה להינתן ע"י נוירולוג או ע"י פסיכיאטר או רופא שיקום? יש לציין כי עדיין לא עברתי שיקום ראש– האם כדאי לי לעבור את זה? תודה רבה מראש.

ד"ר אילן טל, פסיכיאטר מומחה,

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדההתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Share →

2 Responses to בדיקה נוירופסיכולוגית

  1. מאת שייקה גיר:

    נפגעתי ב\"צליפת שוט\" בתאונת מכוניות. נערכה לי בדיקה נירופסיכולגית שנה וחודשיים לאחר התאונה על ידי ביטוח לאומי ונקבעה לי אחוזי נכות 20%, נמצא שיש לי מגבלות בתחום הזיכרון ביחוד מספרים ואטיות מוטורית. אני בן 60. האם הבדיקה שנערכה לאחר 14 חודשים מאז התאונה מלמדת על כך שהמגבלות שנמצאו ישארו לעד ? ואם כן אצטרך להתמודד אתם בדרכים שונות. או האם שיש סיכוי סביר שהן יחלפו בעוד שנה שבו קבעו לי וועדה רפואית נוספת ? מה הניסיון והמידע שיש בידך אומר. תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>