אכן אשפוז בגיל הנעורים אינו הנאה, אך לעיתים זהו הפתרון היחיד. קשה לי לקבוע ברשת, דברי כמובן שוב עם המטפלים והסבירי את חששך.

בברכה,
ד"ר אילן טל

___

מבקשת עיצה

שלום רב, יש לי אחות בת 13 מאומצת מגיל קטן מאוד. לפני שנה משפחתי נקלעה למשבר כלכלי קשה ועקב כך פונו מביתם. אחותי הקטנה לקתה בדכאון,הפסיקה לצאת מהבית והפסיקה ללמוד,שמנה מאוד.כיום אחרי שנה היא לוקחת כבר כ 3 שבועות פרוזק, אבל עדיין לא יוצאת מהבית ,סובלת מהפרעת אכילה קשה מאוד ואינה הולכת לטיפול פסיכיאטרי או משתפת פעולה. הפסיכיאטר המליץ על אשפוז כי רק שם יסדרו ויאזנו את מצבה. אני דואגת בשל הרקע שלה ,יש לה חרדת נטישה והיא מאוד קשורה לאבא שלי…אני דואגת גם לאבא שלי שלא יעמוד בזה. יש משהו שניתן לעשות כדי למנוע אשפוז? אני ממש חרדה לגורל משפחתי .

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

2 Responses to אשפוז פסיכיאטרי לנערה

  1. מאת מירי:

    האם המרכז שלך נותן טיפול לנערות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>