שלום רב,

אינני מכיר מאמר על כך שאישיות כזו או אחרת או יחס כזה או אחר בילדות משפיעים על תווי פנים, וכך או אחרת, הפתרון הטוב יותר הוא טיפול פסיכולוגי.

בכבוד רב,

ד"ר אילן טל, פסיכיאטר מומחה

שלום, אני בת 22. סובלת שנים מדיכאון והפרעת אישיות גבולית . האם ייתכן שהזנחה וחוסר אהבה במהלך הילדות יכולים לגרום לי לא רק לתקיעות נפשית (חוסר כוחות לעשות כלום כשאני בוגרת, עד אי יכולת ללמוד ולעבוד), אלא גם לתקיעות פיזית? אני נראית כבת 11-12. הגוף שלי כמעט ולא התפתח ויש לי תווי פנים מאוד ילדותיות וטון דיבור של כיתה א'. האם יכול להיות שבגלל הזנחה, ההורים שלי דפקו אותי עד כדי כך???? מבחינה נפשית אני מרגישה קטנה . האם יש לזה תקנה?? זה גורם לי לשנאה עצמית יותר גדולה ולתקיעות נפשית ואני לא  יודעת מה לעשות. היו לי בעבר גם הפרעות אכילה אבל לא עזר שעליתי במשקל. מה לעשות כדי להשתנות. תודה.

 

לעמודי תוכן נוספים: טיפול בחרדה חברתיתטיפול בחרדהקוגנטיבי התנהגותיהתקף חרדהטיפול בדיכאוןמצב רוח רע ודיכאוןדיכאון וחרדה במתבגריםריטלין להפרעת קשב וריכוז אצל מבוגריםהפרעת קשב וריכוז במבוגרים וילדיםדיכאון בילדיםבחן את עצמך האם יש לך התקפי חרדה?

Related Articles:

אנשי המקצוע השונים המתמחים בתחומים שונים בקליניקה מאפשרת להתאים מטפל נכון ולתת לכם מענה מהיר, ממוקד ויעיל. צרו קשר באופן חופשי 0504239446

Tagged with →  
Share →

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>